Reklamos montavimas

Montuojame visas reklamas, skydus, reklaminus stendus, lauko pilonus ir nestandartinius gaminius tiek viduje tiek ir išorėje

Reklamos montavimo darbus atliekame pagal miesto architektūros reikalavimus, reikalui esant deriname reklamos montavimo niuansus su savivaldybe, esame sumontavę daugiau nei XXX skirtingo masto ir reikalavimų reklamų, todėl galime sklandžiai įgyvendinti visus užsakymus Lietuvoje ir artimajame užsienyje.

Turime kvalifikuotų aukštalipių komandą - projektus galime montuoti dideliame aukštyje, pritvirtiname ir sudėtingos konstrukcijos bei tvirtinimo reklamas. Jei tvirtinamą reklamą gaminome ne mes – tikriname, ar ji tinkama montuoti pagal pateiktą aprašymą. Siekiame visiško saugumo - preciziškai tikriname visas tvirtinimo konstrukcijas ir atskiras detales.

Visus reklamos montavimo darbus prižiūri kartu į vietą vykstantis projektų vadovas, todėl visus kilusius nesklandumus sutvarkome vietoje neatidėliojant ir nepertraukiant darbų. Dirbame 24 valandas per parą, todėl reklamą sumontuosime Jums reikiamu laiku.

Teikiame sumontuotos reklamos priežiūros paslaugas, į iškvietimus reaguojame operatyviai ir atliekame visas reikalingas korekcijas. Išmontuojame senas reklamines iškabas, organizuojame senų iškabų sandėliavimą ir/ar naikinimą. Visais atvejais pasirūpiname sklandžiu ir tiksliu projekto įgyvendinimu.

Reklamų montavimui pasitelkiame tik gerus, ištvermingus ir sumanius, aukštalipio licenzijas turinčius specialistus

Dirbdami su mumis (tiek reklamos montavimo ir jos parengimo montuoti etapuose), galite būti tikri, kad darbai bus atliekami pagal visas šiuolaikines galimybes bei saugos normas.

Periodiškai atestuojame aukštalipius, keliame jų kvalifikaciją. Domimės reklamos montavimo naujovėmis (specializuota spauda, seminarai, parodos ir kt.). Todėl galime užtikrinti, kad darbui pasitelkdami mūsų įmonės paslaugas, gausite ne tik gerai atliktą, bet ir šiuolaikines galimybes atitinkantį darbą.

Užtikriname greitą darbą, griežtą terminų laikymąsi ir rezultato kokybę

Didelį dėmesį skiriame greitai ir laiku atliktam projektui pateikti (dalis klientų mūsų paslaugomis naudojasi tik dėl šios priežastis). Esame standartizavę visus veiklos procesus, todėl darbus atliekame greitai ir tiksliai.

Terminų įgyvendinimui taikome tarpinių rezultatų kontrolę, prevencinius terminus, projekto vadovai gerai išmano visų etapų specifiką. Reikalui esant dirbame 24 valandas per parą.

Nė vienas darbas iki kliento „nenueina“ nepatikrinus jo atlikimo kokybės (turime 98% darbų kokybės rodiklį). Užtikriname sklandžią komunikaciją (nebūna neaptartų ar neišsiaiškintų projekto dalių).

Taikome prevencines tęstinumo ir sklandaus proceso priemones – įmonės darbuotojų kaita maža (vidutinė darbo mūsų įmonėje trukmė – 3 metai). Suteikiame garantijas atliktiems darbams.

Savo procesus prideriname prie Jūsų įprastų darbo metodų, siekiame, kad Jūs būtumėte patenkinti mūsų paslaugomis

Savo veiklą kiek įmanoma prisitaikome prie Jūsų įprastų darbo metodų (dirbame 24 valandas per parą, esame lankstūs, stengiamės įgyvendinti Jūsų pageidavimus), bet kartu ir išlaikome prevencines priemones galutinei kokybei: patariame, kada ir kokias medžiagas reikėtų naudoti, paaiškiname, kai Jūsų norai ar sprendimai turės neigiamos įtakos rezultatui, padedame pasirinkti alternatyvas.

Padarome viską, kad kartą mus pasirinkus, Jums nebereikėtų rūpintis Jūsų reklaminiais projektais (turime klientų, kurie naudojasi mūsų paslaugomis 6 metus): dirbame greitai, laiku, sąžiningai ir vertiname kiekvieną klientą.

Daugiau informacijos:
+ 370 655 00616
+ 370 5 212 0913
info@argoreklama.lt