Projektavimas

Projektuojame vidaus ir išorės reklamas, prekybos centrų iškabų kompleksus ir restoranų bei kavinių interjerą

Turime reikalingą patirtį, žinias ir resursus tiek mažo, tiek didelio projekto tinkamam parengimui ir tolimesniam jo įgyvendinimui. Esame parengę ir įgyvendinę daugiau nei 300 skirtingo pobūdžio ir reikalavimų projektų.

Projektą parengiame taip detaliai, kad galėtumėte susidaryti išsamų vaizdą apie tolimesnį įgyvendinimą. Priklausomai nuo projekto specifikos pateikiame vizualizacijas, 3D projektus, brėžinius, detalias objektų fotofiksacijas, technines specifikacijas ir/ar naudojamas medžiagas. Projektuojame įvairių dydžių 2D ir 3D reklaminius projektus.

Reikalui esant projektus suderiname su savivaldybe.

Prekybos centrų iškabų kompleksų ir interjero darbų įgyvendinimui teikiame gen. rangos paslaugas, pasirūpiname sklandžiu ir sąžiningu įgyvendinimo procesu.

Pasitelkiame tik gerus savo srities specialistus, projektuojame pagal šiuolaikines tendencijas

Dirbdami su mumis (tiek projektavimo, tiek vėlesniuose etapuose), galite būti tikri, kad darbai bus atliekami pagal visas šiuolaikines galimybes. Įgyvendindami projektus gen. rangos būdu dalį darbų atliekame patys (darbus, kuriems turime specifiką išmanančius specialistus, patirtį ir modernią įrangą), o kitai daliai atlikti pasitelkiame partnerius, turinčius tinkamus specialistus, patirtį ir modernią techninę įrangą (kad geriausiai rinkoje įgyvendintume Jūsų projektą).

Labai gerai išmanome visų mūsų partnerių vidinius procesus, todėl galime tinkamai suprojektuoti ir suvaldyti gen. rangos projektus. Visiškai atsakome už projekto kokybę.

Periodiškai domimės reklamos naujovėmis ir tendencijomis (lankomės parodose, kursuose, seminaruose, aktyviai bendraujame su partneriais). Todėl galime užtikrinti, kad darbui pasitelkdami mūsų įmonės paslaugas, gausite ne tik gerai atliktą, bet ir šiuolaikines galimybes atitinkantį darbą (projektą ar tolimesnį įgyvendinimą).

Užtikriname greitą darbą, griežtą terminų laikymąsi ir rezultato kokybę

Didelį dėmesį skiriame greitai ir laiku atliktam projektui pateikti (dalis klientų mūsų paslaugomis naudojasi tik dėl šios priežastis). Esame standartizavę visus veiklos procesus, todėl darbus atliekame greitai, turime po kelis specialistus kiekvienai sričiai bei daug subrangovų gen. rangos projektams.

Terminų įgyvendinimui taikome tarpinių rezultatų kontrolę, prevencinius terminus, projekto vadovai gerai išmano visų etapų specifiką. Reikalui esant dirbame 24 valandas per parą.

Nė vienas darbas iki kliento „nenueina“ nepatikrinus jo atlikimo kokybės (turime 98% darbų kokybės rodiklį). Užtikriname sklandžią komunikaciją (nebūna neaptartų ar neišsiaiškintų projekto dalių).

Taikome prevencines tęstinumo ir sklandaus proceso priemones – įmonės darbuotojų kaita maža (vidutinė darbo mūsų įmonėje trukmė – 3 metai), tikriname subrangovų (gen. rangos projektų atveju) veiklos kokybę ir veiklos tęstinumą. Suteikiame garantijas atliktiems darbams.

Savo procesus prideriname prie Jūsų įprastų darbo metodų, siekiame, kad Jūs būtumėte patenkinti mūsų paslaugomis

Savo veiklą kiek įmanoma prisitaikome prie Jūsų įprastų darbo metodų (dirbame 24 valandas per parą, esame lankstūs, stengiamės įgyvendinti Jūsų pageidavimus), bet kartu ir išlaikome prevencines priemones galutinei kokybei: patariame, kada ir kokias medžiagas reikėtų naudoti, paaiškiname, kai Jūsų norai ar sprendimai turės neigiamos įtakos rezultatui, padedame pasirinkti alternatyvas.

Padarome viską, kad kartą mus pasirinkus, Jums nebereikėtų rūpintis Jūsų reklaminiais projektais (turime klientų, kurie naudojasi mūsų paslaugomis 6 metus): dirbame greitai, laiku, sąžiningai ir vertiname kiekvieną klientą.

Daugiau informacijos:
+ 370 655 00616
+ 370 5 212 0913
info@argoreklama.lt