Reklamos dizainas

Kuriame lauko reklamos, spaudos, firminio stiliaus ir unikalių projektų dizainą

Kuriame Jūsų klientų dėmesį patraukiančio stiliaus dizainą su didelį svorį nešančios reklaminės žinutės pateikimu. Naudodami tam tikrus dizaino elementus kuriame kliento nuomonę apie įmonę ar jos produktą. Galime minimaliais kaštais atnaujinti seną įmonės dizainą. Tai pasiekiame susipažinę su Jūsų įmonės specifika ir klientų požymiais.

Dirbame vadovaudamiesi pagrindinėmis dizaino taisyklėmis ir principais (spalvų paletė, rezoliucija, išmatavimai, lietuviškas pavadinimas (angl. crop-marks) ir t.t.), paruošus reklamos aprašymą (angl. briefing) atliekame efektyvumo prognozės tyrimus, ieškome originalių bet klientui patogių (ang. user-friendly) dizaino sprendimų. Visus reklamos žinutės akcentus suderiname taip, kad klientui visų pirma būtų pateikiama svarbiausia informacija. Dėl išgrynintos komunikacijos sistemos užtikriname sklandų bendradarbiavimą – atliekame vidaus kokybės patikrinimą, kiekvieną etapą deriname su klientu, analizuojame Jūsų pastebėjimus ir ieškome tinkamiausių būdų juos įgyvendinti.

Siekiame naudos Jums – gilinamės į Jūsų įmonės veiklos specifiką bei mastus, dizainą kuriame atsižvelgdami į visus, su Jūsų įmone susijusius, parametrus ir tokiu būdu sukuriame vientisą, didelę vertę kuriantį projektą/dizainą/stilių.

Pasitelkiame tik gerus savo srities specialistus, dizainą kuriame pagal šiuolaikines tendencijas

Dirbdami su mumis (tiek dizaino kūrimo, tiek vėlesniuose etapuose), galite būti tikri, kad darbai bus atliekami pagal visas šiuolaikines galimybes ir tendencijas.

Periodiškai domimės reklamos naujovėmis ir tendencijomis (lankomės parodose, kursuose, seminaruose, aktyviai bendraujame su partneriais). Todėl galime užtikrinti, kad darbui pasitelkdami mūsų įmonės paslaugas, gausite ne tik gerai atliktą, bet ir šiuolaikines galimybes atitinkantį darbą (projektą ar tolimesnį įgyvendinimą).

Užtikriname greitą darbą, griežtą terminų laikymąsi ir rezultato kokybę

Didelį dėmesį skiriame greitai ir laiku atliktam projektui pateikti (dalis klientų mūsų paslaugomis naudojasi tik dėl šios priežastis). Esame standartizavę visus veiklos procesus, todėl darbus atliekame greitai, lanksčiai ir tiksliai. Terminų įgyvendinimui taikome tarpinių rezultatų kontrolę, prevencinius terminus, projekto vadovai gerai išmano visų etapų specifiką. Reikalui esant dirbame 24 valandas per parą.

Nė vienas darbas iki kliento „nenueina“ nepatikrinus jo atlikimo kokybės (turime 98% darbų kokybės rodiklį). Užtikriname sklandžią komunikaciją (nebūna neaptartų ar neišsiaiškintų projekto dalių).

Taikome prevencines tęstinumo ir sklandaus proceso priemones – įmonės darbuotojų kaita maža (vidutinė darbo mūsų įmonėje trukmė – 3 metai).

Savo procesus prideriname prie Jūsų įprastų darbo metodų, siekiame, kad Jūs būtumėte patenkinti mūsų paslaugomis

Savo veiklą kiek įmanoma prisitaikome prie Jūsų įprastų darbo metodų (dirbame 24 valandas per parą, esame lankstūs, stengiamės įgyvendinti Jūsų pageidavimus), bet kartu ir išlaikome prevencines priemones galutinei kokybei: patariame, kada ir kokias medžiagas reikėtų naudoti, paaiškiname, kai Jūsų norai ar sprendimai turės neigiamos įtakos rezultatui, padedame pasirinkti alternatyvas.

Padarome viską, kad kartą mus pasirinkus, Jums nebereikėtų rūpintis Jūsų reklaminiais projektais (turime klientų, kurie naudojasi mūsų paslaugomis 6 metus): dirbame greitai, laiku, sąžiningai ir vertiname kiekvieną klientą.

Daugiau informacijos:
+ 370 655 00616
+ 370 5 212 0913
info@argoreklama.lt