Reklamos gamyba

Gaminame įvairaus dydžio reklamines iškabas, vidaus ir išorės reklamas bei interjero dekoro detales

Esame pagaminę daugiau nei 300 reklamų (veiklą pradėjome teikdami reklamos gamybos paslaugas). Bet kokio tipo reklamos projektus įgyvendiname greitai, tiksliai ir sklandžiai. Projektai neištempia laike, dėl netikslaus arba nekokybiško padarymo ( žinome visus gamybos procesų įgyvendinimo niuansus, gebame išsiaiškinti ir suprasti visus Jūsų norus). Gaminame ir dideliais tiražais.

Reikiamą reklamą pagaminame ir ribotomis laiko sąlygomis, nes esame išvystę iki smulkmenų išgryninę darbo procesus. Informuojame klientus apie proceso statusą , pristatome gaminius į Jūsų pageidaujamą vietą laiku ir netrikdome Jūsų projekto įgyvendinimo eigos.

Siekiame užtikrinti Jūsų reklaminio projekto kokybę, todėl visada ieškome racionalių gamybos sprendimų – žinome, kokias medžiagas ir sujungimus naudoti, patariame ir paaiškiname, kokiais būdais galima pasiekti norimą rezultatą. Užtikriname, kad pagaminta reklama atitiks visus saugumo, kokybės, ilgaamžiškumo ir valstybės keliamus reikalavimus.

Teikiame reklamų restauravimo ir tobulinimo paslaugas, pagamintas reklamas montuojame ir prižiūrime. Pasirūpiname sklandžiu ir sąžiningu įgyvendinimo procesu.

Pasitelkiame tik gerus savo srities specialistus, pagaminame ilgaamžes reklamas

Dirbdami su mumis (tiek reklamos gamybos, jos projektavimo ir montavimo etapuose), galite būti tikri, kad darbai bus atliekami pagal visas šiuolaikines galimybes ir tendencijas.

Siekiame pagaminti kliento akį traukiančias, estetiškas reklamas. Reklamos gamybai renkamės tik laiko patikrintas, patikimų tiekėjų medžiagas bei jungiamąsias detales. Analizuojame patį gamybos procesą, ir medžiagas parenkame pagal jį, todėl užtikriname pagamintos reklamos ilgaamžiškumą, konstrukcijų tvirtumą ir universalumą (nuo šalčio nesuskils, neatsilups). Ir savo gaminiams suteikiame 3 metų garantiją.

Periodiškai domimės reklamos naujovėmis ir tendencijomis (lankomės parodose, kursuose, seminaruose, aktyviai bendraujame su partneriais). Todėl galime užtikrinti, kad darbui pasitelkdami mūsų įmonės paslaugas, gausite ne tik gerai atliktą, bet ir šiuolaikines galimybes atitinkantį darbą.

Užtikriname greitą darbą, griežtą terminų laikymąsi ir rezultato kokybę

Didelį dėmesį skiriame greitai ir laiku atliktam projektui pateikti (dalis klientų mūsų paslaugomis naudojasi tik dėl šios priežastis). Esame standartizavę visus veiklos procesus, todėl darbus atliekame greitai, lanksčiai ir tiksliai.

Terminų įgyvendinimui taikome tarpinių rezultatų kontrolę, prevencinius terminus, projekto vadovai gerai išmano visų etapų specifiką. Reikalui esant dirbame 24 valandas per parą.

Nė vienas darbas iki kliento „nenueina“ nepatikrinus jo atlikimo kokybės (turime 98% darbų kokybės rodiklį). Užtikriname sklandžią komunikaciją (nebūna neaptartų ar neišsiaiškintų projekto dalių).

Taikome prevencines tęstinumo ir sklandaus proceso priemones – įmonės darbuotojų kaita maža (vidutinė darbo mūsų įmonėje trukmė – 3 metai).

Savo procesus prideriname prie Jūsų įprastų darbo metodų, siekiame, kad Jūs būtumėte patenkinti mūsų paslaugomis

Savo veiklą, kiek įmanoma, pritaikome prie Jūsų įprastų darbo metodų (dirbame 24 valandas per parą, esame lankstūs, stengiamės įgyvendinti Jūsų pageidavimus), bet kartu ir išlaikome prevencines priemones galutinei kokybei: patariame, kada ir kokias medžiagas reikėtų naudoti, paaiškiname, kai Jūsų norai ar sprendimai turės neigiamos įtakos rezultatui, padedame pasirinkti alternatyvas.

Padarome viską, kad kartą mus pasirinkus, Jums nebereikėtų rūpintis Jūsų reklaminiais projektais (turime klientų, kurie naudojasi mūsų paslaugomis 6 metus): dirbame greitai, laiku, sąžiningai ir vertiname kiekvieną klientą.

Igyvendinti projektai

There are no pictures in this album.Error: The template named "" that this Album is set to use does not exist. Please go to the Album Admin Panel and assign a different template to this Album.

Daugiau informacijos:
+ 370 655 00616
+ 370 5 212 0913
info@argoreklama.lt